Naše webové stránky vyžadují pro svoji správnou činnost cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím

Nutriční poradna INCARE

Rádi byste zhubli nějaké to kilo, ale z pojmů kilojouly, kalorie a velké nabídky zdravých potravin se vám spíš zatočí hlava, než abyste měli chuť se svou postavou něco udělat?

Svěřte se do rukou odborníků z Nutriční poradny InCare.


Z čeho se skládá program Nutriční poradny INCARE?

Analýza složení těla na přístroji InBody 230 (svalová hmota, tuková hmota, nitro- a extrabuněčná voda, rozložení svalů a tuků v těle, hmotnost kosterních minerálů a další).

Rozbor změřených výsledků, v případě potřeby zajistíme biochemickou analýzu v laboratoři.

Rozbor životosprávy (strava, pohyb), osobní a rodinné dispozice (někdo to má opravdu „v genech“). Rádi budeme spolupracovat s Vaším ošetřujícím lékařem. Zajímá nás také, zda jste se již v minulosti pokoušeli zhubnout, ať již úspěšně či ne.

Nastavení životosprávy – Navrhneme jídelníček a plán pohybových aktivit v závislosti na Vašem zdravotním stavu a časových možnostech. V průběhu programu Vám poskytneme pravidelné konzultace a kontroly dodržování domluveného režimu.

Asistovaný nákup potravin – Máte-li problém vyznat se v nabídce zdravých produktů a vybrat to, co si můžete bez výčitek svědomí dopřát, ani to není v případě, že využijete služeb nutriční poradny problém. Součástí balíčku je totiž i asistovaný nákup v přilehlé lékárně, kde funguje prodejna zdravé výživy.

 

Proč právě Nutriční poradna INCARE?

Zvyšující se poptávka po výživovém programu.
Máme velkou radost z toho, že lidé se konečně začínají více starat o to, co jí, jak žijí. Mnoho z nich si uvědomí, že jsou se svým současným stavem nespokojení. Mnoho z nás ale neví, jak správně začít. Proto jsme pro vás připravili Nutriční poradnu INCARE vedenou nutriční terapeutkou Bc. Kristýnou Ježkovou.

S Nutriční poradnou nemusíte jen hubnout, nutriční poradna vám přináší způsob, jak snížit riziko rozvoje civilizačních onemocnění. Civilizační choroby, mezi které patří například cukrovka, vysoký tlak, nebo obezita, jsou dnes nejčastějšími nemocemi a také nejčastějšími důvody úmrtí. Přitom není nic snadnějšího, než vznik těchto onemocnění minimalizovat, např. úpravou své životosprávy. vy chcete, my víme, jak na to. :-)

Jde o trend moderního zdravotnictví, tyto aktivity podporují také pojišťovny. Zjistěte si, zda vaše pojišťovna také přispívá částkou na takovéto programy.

Vhodná podpora vaší léčby, kam už medicína nedosáhne. Kromě lidí, kteří s námi řeší redukci své hmotnosti, se na nás často obracejí také ti, kteří potřebují svou hmotnost upravit (ať již přibrat, nebo zhubnout) kvůli svému onemocnění. Jde například o onkologické klienty nebo klienty před operacemi pohybového aparátu. Dokážeme také pomoci sestavit jídelníček klientům, kteří se léčí například z poruch příjmu potravy.

Mám zájem o tuto službu

 

Co je dobré vědět?

 

Program jsme sestavili v úzké spolupráci s MUDr. Michalou Pelikánovou (diabetologie) a MUDr. Michalem Novákem (interna), kteří se stali jeho odbornými garanty.

MUDr. Michala Pelikánová promovala na 2. lékařské fakultě Karlovy univerzity v Praze. Absolvovala specializační atestace v oMUDr. Michala Pelikánováboru diabetologie a všeobecné praktické lékařství. Pracovala v diabetologickém centru FN Motol a následně v soukromé diabetologické ambulanci. Nyní působí na Poliklinice Budějovická (MEDICON a.s.) v Praze 4 jako vedoucí lékařka oddělení diabetologie.

Předmětem její klinické, výzkumné a publikační činnosti je komplexní problematika diabetologie a obezitologie. Je hlavním výzkumným pracovníkem v několika mezinárodních klinických hodnoceních.

V našem programu si zakládáme na tom, že dokážeme Váš problém řešit, nejen z hlediska výživy, ale když předpokládáme, že váš zdravotní stav může být způsoben zdravotními komplikacemi, máme vytvořenou obousměrnou návaznost na odoborné ambulance Polikliniky Budějovická.

Již nyní v programu úzce spolupracujeme s lékaři, například diabetology, praktiky nebo gastroenterology.

Díky navázání na Běžeckou školu Prahy 4 pro zajištění pohybových aktivit a také prodejnu zdravé výživy poskytujeme klientům komplexní službu.

Zaujal Vás program? Domluvte si ještě dnes vstupní konzultaci:


Nutriční poradna INCARE

mobil: 737 203 840, e-mail: nutricniporadna@incare.cz
Lékárna PHARMACENTRUM Budějovická
Antala Staška 1670/80, Praha 4

 

Kontakty

Pharmacentrum Budějovická
Centrum Služeb Budějovická, přízemí
Antala Staška 1670/80 140 00, Praha 4
Lékárna: 261 006 330 (336)
Zdravotnické potřeby: 261 006 576
Prodejna zdravé výživy: 261 006 209
Individuální lékové por.: 261 006 584,
mob.:734 417 895
Fax: 261 006 336
E-mail:
pharmacentrum.budejovicka@
mediconpharm.cz
pondělí-pátek: 7:00–19:00
sobota-neděle: zavřeno
vedoucí lékárnice: Mgr. Kateřina Nikodýmová

Kontaktní formulář